Авторинок

Volkswagen e-Golf досяг позначки у сто тисяч проданих одиниць

Volkswagen вже поставив більш ніж 100 тисяч електричних Гольфів. 26 листопада 2019 року на заводі марки у Дрездені – Gläserne Manufaktur Dresden – ювілейний автомобіль зійшов з виробничої лінії.

Volkswagen e-Golf – це друга повністю електрична модель бренду після e-up!, яка вже підтвердила свій успіх, насамперед на європейському ринку.

Volkswagen запустив автомобіль у виробництво у 2014 році у Вольфсбурзі.

Завдяки великому попиту, e-Golf додатково збирають на Gläserne Manufaktur Dresden вже більше 2,5 років. До кінця цього року компания випустить понад 16 000 одиниць, – це новий рекорд.

Функція Gläserne Manufaktur як пункту збору транспортних засобів буде розширена, з особливим акцентом на електромобілі. Наразі покупці у столиці Саксонії отримають 1300 автівок щорічно, і ця кількість буде значно збільшена в найближчі роки.

Німецький автовиробник продовжує розвивати напрямок електромобільності: електричний хетчбек ID.3 з нової лінійки ID був нещодавно представлений, і надійде у виробництво в Дрездені восени 2020 року.

Ця виробнича площадка стане привабливим місцем для відвідування клієнтів.

Майк Джаехде (Maik Jaehde) з містечка Ландольф Хаузена поблизу Ганновера став власником ювілейного Volkswagen e-Golf яскраво-білого кольору (Pure White). Він також отримав можливість зробити ексклюзивний тур по виробництву.

За 10 місяців 2019 року Volkswagen продав близько 27 900 електричних Golf у світі, а протягом всього 2018 року – 24 800 одиниць.

Цього року найбільший попит на модель спостерігається у Норвегії, Німеччині, США, Великій Британії та Нідерландах.

Volkswagen e-Golf може похвалитися потужністю 100 кВт (136 к.с.), класом ефективності A+ та дальністю ходу 230 км, за даними WLTP.

Поточні ціни починаються від 21 845 доларів у США, 31 900 євро (з ПДВ) в Німеччині, 27 575 фунтів стерлінгів у Великій Британії.

Джерело: Volkswagen

Напишіть відгук

Scroll to top