Hyundai Ioniq

Визначені моделі-лідери європейського ринку електрокарів

Незважаючи на поки що невелику частку електрокарів у загальній картині продажів на европейскому авторинку, продажі “зелених” автівок на континенті зростають. Які моделі є найпопулярнішими в цьому класі?

Автомобільні новини на підставі даних Європейської обсерваторії альтернативного пального (EAFO) склали рейтинг єлектрокарів-бестселерів у Європі.

Безумовним лідером залишається Renault Zoe. З початку 2017 року його власниками вже стали майже 19 тисяч чоловік.

На другому місці розташувався Nissan Leaf (продано 12 195 автівок). На нещодавньому автосалоні у Франкфурті представлене друге його покоління зі значно більшим запасом автономності. Новий Leaf цілком може відібрати покупців у Zoe.

Чудово продається німецький BMW i3 (8 149 од.). Баварський автовиробник виводить на ринок його оновлений варіант, а також “підігріту” модифікацію S.

Звісно, покупці не обходять увагою дорогі електромобілі Tesla. Седан Model S придбали 7 272 чоловіки, а кросовер Model X – 6 027.

Непогано сприйняв ринок оновлений Volkswagen e-Golf (4 141 од.) та “зелену” новинку від Hyundai. Ioniq Electric вподобали 3 088 покупця.

До першої десятки також увійшли кросовер Kia Soul EV (2 720 од.), мінівен Mercedes-Benz B250e (2 028 од.) та сітікар Volkswagen e-Up! (1 544 од.).

2018 BMW i3s
2018 BMW i3s

Найбільша реалізація електромобілів у Франції (майже 30 тисяч з початку року). Зовсім небагато відстає Норвегія, але тут автівки EV мають найбільшу частку – 35%.

Фото – Hyundai, BMW

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *