Архіви

Визначені кращі новинки 2016 року в класі пікапів і LCV

Нерідко пікапи відносять до сегменту легких комерційних автомобілів. Можливо, саме тому, журналісти британського видання Auto Express об’єднали ці два класи, коли складали список кращих, на їхню думку, нових моделей, які надійшли у продаж в 2016 році.
Fiat Fullback

Fiat Fullback. Фото – Fiat Fullback

Отже, у Фіата британці виділили тільки пікап Fiat Fullback, створений на базі Mitsubishi L200. Крім того, підрозділ Fiat Professional перейшов на мотори Euro 6. Принаймні, на території ЄС.

Ford переглянув підвіску для популярного Transit і додав 2,0-літровому дизелю в якості варіанту автоматичну трансмісію. Не можна не відзначити дебют оригінальних версій Transit Custom Sport і Transit Custom Colour Edition.

Оновлений Iveco Daily E6, як видно з маркування, отримав двигун Euro 6. Для моделі тепер також доступна версія з повним приводом.

Мерседес, звичайно, здивував своїм першим пікапом X-Class (на фото вгорі), який, щоправда, поки існує як концепт. Невелике оновлення чекає Vito.

Mitsubishi представила комерційну версію Outlander PHEV 4WORK, розроблену на базі стандартного кросовера.

Citroen Dispatch

Citroen Dispatch. Фото – Citroen

Концерн PSA Peugeot Citroen вивів на ринок нові LCV – Citroen Dispatch та Peugeot Expert. Вони повинні «встановити нові стандартні для технологій і комфорту» – ні більш, ні менш.

Пікап Renault Alaskan, безумовно, став головною новинкою марки в цьому класі. Він створений на основі пікапа Nissan Navara, як, до речі, і Mercedes-Benz X-Class. Зовнішня стилістика Alaskan перегукується з дизайном кросовера Kadjar.

Volkswagen Crafter нового покоління – це головна подія для німецького бренду. Щоправда, новий Крафтер почне надходити на ринок тільки в цьому році.

Фото вгорі – Mercedes-Benz

Leave a Reply

Scroll to top