Архіви

Визначені головні конкуренти нового кросовера Seat Arona

Другий кросовер компанії Seat – компактний Arona – дебютує вже в вересні 2017 року на автосалоні у Франкфурті. Через 2-3 місяці він почне надходити на європейські авторинки. Хто стане головними конкурентами новинки?
SEAT Arona

Seat Arona

В основі Seat Arona лежить платформа MQB A0. На ній же спроектований Seat Ibiza нового п’ятого покоління. Очевидно, кросовер отримає той же пакет оснащення і ті ж двигуни, що і хетчбек.

Це означає, що його головними конкурентами на ринку стануть французькі Peugeot 2008 і Renault Captur, а також японський паркетник Nissan Juke, зміна поколінь якого очікується в кінці поточного року.

Ми вже повідомляли, що компанією Seat, а точніше сказати її представництвом в Ірландії опублікований перший офіційний тізер Arona. Кросовер на ньому затемнений, але абсолютно точно можна сказати, що його зовнішній дизайн перегукується зі стилістикою більшого Ateca. Останній вже надійшов на ринок і непогано продається. Проглядаються деякі елементи концепту 20v20 (на фото вгорі).

Експерти не очікують для Арона версії з повним приводом. Втім, поява системи AWD можлива на високопродуктивній модифікації Cupra. Її розробка значиться в планах компанії.

Глава Seat Лука де Мео (Luca de Meo) покладаєть на нові моделі іспанської компанії великі надії. Він вважає, що Leon, Ibiza, Ateca і майбутній Arona разом повинні посилити комерційні, фінансові та іміджеві позиції бренду.

Seat Arona будуть випускати на автозаводі у Барселоні, Іспанія.

Фото – Seat

Напишіть відгук

Scroll to top