Виробництво електромобілів вперше перестало приносити збитки

Вперше виробництво електричних автомобілів визнано рентабельним. Про це в інтерв’ю телеканалу CNBC заявив Карлоc Гон, глава альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi, який, до речі, вибився у світові лідери за підсумком минулого року, обігнавши Volkwagen Group.

Пан Гон визнав, що випуск електрокарів, нарешті, перестає бути збитковим, за 10 років їх виробництва (з 2008 року). Автоконцерн, на його думку, можливо, став першим, що почав заробляти на EV, і найпередовішим зі створення електромобілів з найкращим співвідношенням ціни і якості.

Дійсно, виробництво електрокарів у всьому світі є нерентабельним. Чого тількі варті збитки компанії Tesla, про які вона регулярно інформує.

Компоненти для таких транспортних засобів дорогі, а попит на них у світі, в порівнянні з тими ж бензиновими авто, порівняно не великий. Справедливості заради відзначимо, що електрокари дуже динамічно набирають популярність.

Перехід на електротягу вимагає від автоконцернів значних інвестицій в нові технології та обладнання для виробництва, будівництво нових заводів і розробку перспективних моделей. Однак компанії йдуть на це, вірячи і знаючи, що за електромобілями майбутнє.

Джерело: E-MOVE

Фото: Renault Zoe (2017)

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *