Архіви

Відтепер Ford Kuga доступна з новим двигуном і ще привабливішою ціною

Ford розширює в Україні гаму комплектацій нового кросовера Ford Kuga. До вже існуючих передньопривідних комплектацій Trend з бензиновим двигуном 1,5 EcoBoost 150 к.с. та дизельним 2,0, потужністю 150 к.с. додається нова комплектація з бензиновим двигуном 1,5 EcoBoost потужністю 120 к.с.

«Новий Ford Kuga пропонує найсучасніший функціонал і технології, які допоможуть водіям залишатися на зв’язку у дорозі, а також почуватися комфортно, безпечно та стильно», — зазначив Олексій Чайка, бренд-директор Ford компанії «Віннер Імпортс Україна». «Новий дизайн надав Kuga свіжого, сучасного вигляду, а інформаційно-розважальна система SYNC 3 в топовій комплектації дозволяє водіям почуватися одним цілим зі своїм авто та керувати під’єднаними до системи приладами безперервно».

2017 Ford Kuga

Ford Kuga в новій комплектації окрім стандартних опцій, поширених у автомобілях цього класу, має значну кількість сучасних опцій, серед яких система запобігання перекиданню, система екстреного гальмування, асистент рушання під гору, система контролю розгойдування причепа, додатковий електричний опалювач і розетка на 12V, а також додаткова кількість подушок безпеки, окрім стандартних передніх. У новій Кузі є бокові подушки для водія та пасажира,  бокові шторки безпеки (передні та задні), передні подушки для колін водія та багато іншого.

Витрати пального від 5,4 літри (показник за містом), а в комбінованому  режимів 6,3 літри.

Ціна цієї комплектації становить 555,300 грн. (ціна розрахована за курсом на 31 травня 2017 року)

Широка лінійка комплектацій нового кросовера Ford Kuga складається з комплектації Trend, де окрім 120-сильного двигуна пропонуються 150 сильний 1,5 літровий бензиновий EcoBoost та 2,0-літровий дизельний 150-сильний агрегат.

Наступна комплектація  – Business, де окрім збільшеної кількості пакетних опцій, передьного приводу та 1,5EcoBoost (120 к.с.) і 2,0 (150 к.с) двигунів, додається на вибір ще один дизельний 2,0 (150 к.с.) двигун з повним приводом і автоматичною або механічною трансмісіями.

І замикає лінійку комплектацій  – комплектація Тitanium, яка багата на опції та оздоблення салону. Ця версія доступна з дизельним 2,0 (180 к.с.) двигуном, повним приводом і автоматичною коробкою передач.

Джерело: «Віннер Імпортс Україна», oфіційний імпортер автомобілів Ford в Україні

Залишити коментар

Scroll to top