Mitsubishi Архіви

Відбулася прем’єра седана Mitsubishi Grand Lancer

Новий седан Mitsubishi Grand Lancer, офіційна прем’єра якого тільки що відбулася, призначений для ринків Китаю, Тайваню і деяких інших азіатських країн, повідомляє Carscoop. Фактично, Grand Lancer – це, в основному, оновлена версія «нашого» Lancer.

Автовиробник вже вивів Mitsubishi Lancer з багатьох ринків, але в деяких країнах компанія не готова від нього повністю відмовитися. Тому і створений Mitsubishi Grand Lancer.

Mitsubishi Grand Lancer

Mitsubishi Grand Lancer

Зовнішні відмінності зводяться до нової радіаторної решітки і іншого дизайну задньої частини.

У салоні варто відзначити нову приладову панель, що виглядає з претензією на преміальність. Запропоновано також цифровий приладовий кластер і мультимедійна систему з 8-дюймовим тачскріном.

Поки доступний тільки один двигун. Це 1,8-літровий бензиновий мотор потужністю 138 к.с. Mitsubishi запропонувала єдиний варіант трансмісії – варіатор. Правда, в CVT є ручний режим з шістьма попередньо вибраними коефіцієнтами і додатковими перемикачами на кермовому колесі.

Подяка за фото – Chien-Jay

1 comment on “Відбулася прем’єра седана Mitsubishi Grand Lancer

  1. Аннатолий сказав:

    Основное достоинство – отлдичный багажник – открывается с наружи (а не только с салона, как в десятом)
    Только за это многое можно отдать по сравнению с десяткой, у которой открытие багажника только ключем (или из салона) напрочь перечеркивает все ее остальные достоинства
    С удовольствием купил бы этот вариант

Напишіть відгук

Scroll to top