Архіви

Від участі в Паризькому автошоу відмовилися кілька автовиробників

За попередньою інформацією кілька автовиробників відмовилися від участі в автошоу, яке на початку жовтня пройде в Парижі.

Паризький автосалон – найбільша і найстаріша автомобільна виставка Європи, проходить в парні роки. У 2018-му в Париж вирішили не їхати Volkswagen, Opel, Volvo, Ford, Infiniti, Mazda, Mitsubishi і Nissan, повідомляє Reuters.

Замість власної експозиції VW збираєтся організувати в столиці Франції «різні комунікаційні активності». Під впливом дізельгейта німецька компанія істотно скоротила свою присутність на традиційних автошоу, насамперед – щоб мінімізувати витрати.

Ще один представник Групи Volkswagen – Audi пропустить Детройтський автосалон в січні 2019 року. Серед причин називаються конкуренція з Міжнародною виставкою споживчої електроніки (CES, Consumer Electronics Show) і бажання оптимізувати терміни презентацій нових моделей.

З розвитком безпілотних технологій автолюбителі стали втрачати інтерес до традиційних автомобільних виставок: відзначено зниження кількості відвідувачів на таких заходах.

Людей все більше цікавлять нова електронна техніка та споживчі сервіси. Тому публіка більш охоче відвідує такі хай-тек шоу, як CES в Лас-Вегасі або виставка мобільної індустрії (Mobile World Congress) в Барселоні.

Фото: Nam Palmero

Напишіть відгук

Scroll to top