Архіви

Від участі в Паризькому автосалоні відмовилися 15 брендів

Паризький автосалон 2018 продовжує втрачати учасників, ще не почавшись: на нього не приїдуть Fiat, Jeep і Alfa Romeo.

Раніше про намір пропустити автошоу в цьому році заявили «японці» – Nissan, Mazda, Infiniti, Mitsubishi, Subaru, преміальні європейські марки Rolls-Royce, Aston Martin, DS Automobiles, а також Volvo, Opel, Ford і, на подив, Volkswagen, хоча інші представники VW Group – Audi, Porsche, Seat і Skoda, брати участь будуть.

Два бренду концерну FCA – Ferrari і Maserati все ж вирішили представити свої новинки восени в Парижі. Бренд Lamborghini, який на виставку не збирався, “передумав” та приїде на автошоу.

Mondial de l’Auto 2018 відкриє свої двері широкій публіці 4 жовтня й триватиме до 14 жовтня 2018 року. 2-3 жовтня – дні для преси. Паризький автосалон – це найстаріша автомобільна виставка в світі, з неї почалася історія автомобільних шоу. Проводиться в Парижі в Paris Expo в Porte de Versailles раз в два роки на початку жовтня (в парні роки).

Додамо, що “Велика німецька трійка” Audi, Mercedes-Benz і BMW замість мотор-шоу в Детройті в січні 2019 роки представить свої розробки на іншому заході, який набирає популярності, – виставці споживчої електроніки (CES) в Лас-Вегасі (США)

Напишіть відгук

Scroll to top