Вибираємо оббивку для салону авто: кілька слів про шкіру Nappa


Один з найпопулярніших матеріалів, що застосовуються у тюнінгу автосалонів, – це шкіра. До її експлуатаційних характеристик пред’являють особливі вимоги. Сьогодні шкіряний салон автомобіля – це наймодніший і престижний спосіб обробки інтер’єру.

Шкіряна обшивка підвищує шумоізоляцію, покращує акустичні якості салону. Гарна автомобільна шкіра не боїться вологи, в використанні дуже зносостійка, мало деформується, приємна на дотик, не вицвітає і “дихає”.

Серед відомих брендів європейської шкіряної індустрії варто згадати Monza, Schweizer, Catania і звичайно Nappa від Apollo. Оббивку зі шкіри цих престижних марок використовують в салонах преміальних авто Mercedes-Benz, BMW та інших. Отже, кілька слів про шкіру Nappa.

Автомобільна шкіра Apollo з колекції Nappa відноситься до шкіри з натуральним обличчям. Її використовують при заводській перетяжці салонів таких автомобілів, як Mercedes S-Сlass і BMW 7-Series, Volkswagen Faeton, VW Taureg. Може бути як гладкою, так і перфорованої.

Традиційна Наппа – це напіванілінова шкіра з глянцевою поверхнею. Нанесення кольору робиться розпилювачем, зовнішню сторону покривають шаром штучних смол. Для неї характерні збільшена однорідність фарб, природний вигляд і м’якість завдяки подвійному дубленню.

Наппу виробляють зі шкір великої рогатої худоби або овчини, вона міцна, ніжна на дотик, шовковиста, легко приймає потрібну форму, нечутлива до забруднень. Різні забруднення знімають пінкою спеціального мила для шкіри.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.