Величезний Cullinan залишиться єдиним кросовером Rolls-Royce

Rolls-Royce Cullinan
Глава Rolls-Royce Торстен Мюллер-Отвос заявив, що його компанія поки не планує розширювати лінійку своїх SUV. Розкішний повнорозмірний Cullinan, представлений в цьому році, в найближчому осяжному майбутньому залишиться першим і єдиним кросовером бренду.

Попит на кросовери зростає в усьому світі. Багато автовиробників прагнуть збільшити свій SUV-асортимент, в тому числі і розкішні бренди. Bentley Bentayga, Lamborghini Urus, Cullinan Rolls-Royce – наочні приклади.

Однак топ-преміальний сегмент не настільки затребуваний, і на питання про можливу появу «молодшого брата» у Cullinan Торстен Мюллер у своєму інтерв’ю виданню Autocar відповів негативно.

Наша стратегія, безумовно, полягає в тому, щоб підтримувати високу цінову позицію і не переміщати бренд тільки заради обсягу продажів в більш низькі цінові сегменти.

Бос Rolls-Royce відзначив, що кількість перших замовлень на Cullinan вже перевищила очікування.

Британська фірма недавно продемонструвала ультра-преміальний кросовер перед його офіційним запуском, і реакція клієнтів була «блискучої».

Cullinan є п’ятою моделлю в лінійці Rolls-Royce. Крім кросовера до неї входять лімузини Phantom, Ghost, Wraith і Dawn.

У сегменті розкішних автомобілів Cullinan буде змагатися зі згаданими вище Bentley Bentayga і Lamborghini Urus, а також з відродженою моделлю Lagonda від Aston Martin, яка очікується у 2021 році.

Джерело – Autocar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *