Архіви

В Європі кросовери преміум-класу активно витісняють седани і універсали

Нові моделі від компаній Volvo, Audi і Mercedes-Benz підняли продажі кросоверів преміум-класу в Європі настільки, що вони вже обігнали аналогічний сегмент седанів і універсалів, пише Automotive News Europe.

У минулому році вперше в історії Volvo XC60, Audi Q5 і BMW X3 стали більш популярні на континенті, ніж представники сімейств Mercedes-Benz E-Class або BMW 5-Series.Згідно з даними аналітичного агентства JATO Dynamics, продажі середньорозмірних кросоверів преміум-класу тільки за перше півріччя зросли на 23% і склали без малого чверть мільйона автомобілів (242 682 од.).

Jaguar F-Pace

Лідером сегменту є Volvo XC60, на який припало більше 20% від загального обсягу реалізації в цьому сегменті. Більш того, на ринок вийшло нове друге покоління найпопулярнішої моделі скандинавського бренду.

Для порівняння: продажі седанів і універсалів порівнянних по класу преміальних моделей виросли на 13% і склали 219 404 одиниць. До слова, звернемо увагу на підвищений купівельний інтерес європейських жителів до цієї ніші авторинку.

Кросовери преміум-класу, згідно з прогнозами аналітичної компанії LMC Automotive, і далі будуть набирати популярність. Очікується, що в цьому році обсяг їх продажів складе без малого півмільйона одиниць. У 2016-му показник склав 409 196 автівок. Цей осінній запуск на ринок нового BMW X3 допоможе збільшити реалізацію більш ніж на 560 тисяч одиниць в наступному році.

Продажі в секторі преміум-класу середньорозмірних SUV в основному сконцентровані на двох найбільших ринках Європи – Німеччини і Великої Британії, на частку яких у першому півріччі припадає 46% від загального обсягу на континенті. Далі йдуть Італія, Франція та Іспанія.

Land Rover Range Rover Sport

Десятка найпопулярніших преміальних кросоверів в Європі виглядає наступним чином:

  1. Volvo XC60
  2. Mercedes-Benz GLC
  3. Audi Q5
  4. Land Rover Range Rover Sport
  5. BMW X3
  6. Jaguar F-Pace
  7. Porsche Macan
  8. Mercedes-Benz GLC Coupe
  9. BMW X4
  10. Lexus NX.

Звернемо увагу читача: в рейтингу – тільки одна неєвропейська модель (Lexus NX).

Фото – від автовиробників

Напишіть відгук

Scroll to top