В Україні вже можна замовляти Mazda CX-5 другого покоління

З сьогоднішнього дня, 19 червня, українські дилери марки Mazda відкрили книги прийому замовлень на кросовер CX-5 нового покоління. У автовиробника назвали вартість новинки, доступні двигуни і склад комплектації.

У силову лінійку кросовера увійшли два бензинових двигуна потужністю 150 і 194 к.с., а також дизельний силовий агрегат в 175 к.с.

2017 Mazda CX-5
Mazda CX-5 другого покоління

На даний момент Mazda CX-5 другого покоління коштує в Україні від 690 тисяч гривень. Йдеться про передньопривідну версію з механічною коробкою, “молодшим” ​​бензиновим мотором в початковій комплектації Drive.

Кросовер з цим же двигуном і коробкою-автоматом обійдеться від 759 тисяч, але для такої версії передбачений вже наступний рівень оснащення Touring.

Повнопривідна CX-5 з цим ж пакетом і такою ж 6-діапазонною автоматичною трансмісією, але з 194-сильним бензиновим мотором, обійдеться від 879 тисяч гривень.

Найдорожчий варіант кросовера з дизельним двигуном, приводом AWD і 6АКПП оцінений мінімум в 1 035 тисяч гривень.

Інтер’єр автомобіля отримав суттєві оновлення в порівнянні з моделлю першого покоління. Матеріали внутрішнього оздоблення – панелей і сидінь – стали ще більш прийнятими на дотик. Під час роботи над сидіннями водія і пасажирів особливу увагу було приділено ергономіці і надійній підтримці корпусу.

Для підвищення рівня комфорту пасажирів задній ряд тепер має окреме підключення USВ, можливість регулювати кут нахилу спинки, а також функцію підігріву сидінь, встановлені дефлектори клімат-контролю (для дорогих комплектацій).

2017 Mazda CX-5
2017 Mazda CX-5 – салон

7-дюймовий дисплей тепер розміщений у центрі панелі приладів, а проекція на лобове скло виводить найважливішу інформацію про швидкість і напрямок руху з навігації.

На панелі приладів розміщений кольоровий 4,6-дюймовий рідкокристалічний монітор з високою роздільною здатністю (для дорогих комплектацій).

Двері багажного відділення мають електропривод з функцією пам’яті висоти підйому двері.

Істотно знижені рівень вібрацій в салоні від руху автомобіля та рівень шуму вітру під час руху з високою швидкістю.

Адаптивні світлодіодні фари головного світла (ALH) складаються з 12 окремих світлодіодних елементів.

Система безпечної зупинки в місті тепер може розпізнавати і пішоходів.

Фото – Mazda

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *