Архіви

В Україні вже можна замовляти флагман-купе Lexus LC

Мережа офіційних дилерів Lexus в Україні розпочала прийом заявок на флагманське купе Lexus LC. Модель пропонується у двох модифікаціях – з атмосферним двигуном (LC 500) та з гібридною силовою установкою (LC 500h).

LC 500, володар двох премій EyesOn Design, майже повністю відтворює дизайн, пропорції та візуальний динамізм концепт-кара LF-LC. Атлетичні аеродинамічні обриси, обтічний дах, експресивні вигини дверцят, низько посаджений капот – стрімкий силует революційного купе привертає увагу і водіїв, і пішоходів.

2018 Lexus LC 500h

Фірмова веретеноподібна решітка радіатора, нові потрійні бі-світлодіодні фари, багаторівневі задні габаритні ліхтарі з новітньою світловою технологією – LC оснащено за останнім словом техніки.

Новий LC є першим автомобілем, побудованим на провідній розробці компанії – преміум-платформі Lexus Global Architecture, яка має знижений центр ваги та сприяє її оптимальному розподілу. Завдяки цим інноваціям автомобіль вирізняється особливою керованістю та поліпшеною стійкістю – характеристиками, на які звертають увагу клієнти при виборі динамічного купе преміум-класу

Комфорт, функціональність, динамічна розкіш – особливості салону нового Lexus LC. Стандартна комплектація включає з-поміж іншого багатофункціональне кермо з підігрівом і важелями перемикання передач, виконану у спортивній манері панель приладів із LCD-тахометром та цифровим спідометром, 10,3-дюймовий кольоровий дисплей Electro Multi Vision із системою дистанційного керування Remote Touch.

Адаптивний круїз-контроль, датчики паркування, навігаційна система, безліч додаткових сенсорів, датчиків і систем допомоги водієві – все це доводить, що керування автомобілем досягло небаченого рівня інтуїтивності.

У моделі LC 500h встановлена інноваційна багатоступенева гібридна трансмісія – відкриття майбутнього, що стало реальністю вже сьогодні. За її допомогою сукупна потужність 3.5-літрового двигуна V6 та досконалого електромотора передається на ведучі колеса, а 10 передач дарують надзвичайний досвід керування. До того ж LC 500h – перший гібридний Lexus, здатний рушати з пробуксовуванням ведучих коліс.

Модель LC 500 оснащено новою 10-ступеневою автоматичною коробкою передач, рідкісною для автомобілів класу «люкс». 5-літровий атмосферний двигун V8, як це і має бути в потужному Gran Turismo, видає приголомшливий «саундтрек» стрімкому прискоренню у вигляді неймовірного ричання вихлопної системи, посиленому завдяки застосуванню спеціальної резонансної труби.

Для українських покупців обидві моделі доступні у модифікаціях Luxury, Sport, Sport+ і лімітований Launch Edition. Комплектація Luxury передбачає використання 20-дюймових легкосплавних дисків, решта – 21-дюймових кованих.

Джерело – ПІІ «Тойота-Україна»

Напишіть відгук

Scroll to top