Архіви

В Україні вдвічі підскочив імпорт легкових автомобілів

В Україні спостерігається помітне пожвавлення автомобільного імпорту в порівнянні з менш результативним минулим роком. Так, за 6 місяців 2017 року з-за кордону було ввезено майже 68 тисяч легкових автомобілів – удвічі більше, ніж в першому півріччі 2016-го, за даними асоціації «Укравтопром».

Закупівлі обійшлися імпортерам в загальну суму 959,5 млн доларів США. Середня митна вартість одного ввезеного транспортного засобу склала в підсумку 14 тис. доларів, що на 3 тис. нижче, ніж роком раніше. Таке зниження середньої ціни імпортного авто пояснюється тим, що зростає частка імпорту уживаних автівок, які, природно, дешевше нових.

Іномарки на вулицях міста

Якщо у першому півріччі 2016 року на автомобілі з пробігом припадала лише одна п’ята від усього обсягу імпорту, то в цьому році – понад 41%.

Серед країн-імпортерів першість утримує Німеччина: звідти в Україну було імпортовано близько 16 тис. одиниць за звітний період. Друге місце у Японії, – з цієї країни до нас завезено понад 8 тис. легкових автівок. І, нарешті, третій великий постачальник авто на український ринок – це Франція (понад 6 тис. одиниць).

На четвертій позиції – Сполучені Штати Америки з результатом у 4,6 тис. автомобілів. Далі йде  Румунія з 3,7 тис. завезених легкових автівок.

До другої п’ятірки автомобільних імпортерів увійшли:

  • Чехія (3,3 тис. од.);
  • Словаччина (2,9 тис. од.);
  • Угорщина (2,7 тис. од.);
  • Велика Британія (2,4 тис. од.);
  • Туреччина (2,3 тис. од.).

Фото – VW, Alvimann

Напишіть відгук

Scroll to top