Авторинок

В Україні суттєво зріс попит на комерційні моделі Fiat

За результатами реалізації у жовтні підрозділ італійського автовиробника Fiat Professional посів другу сходинку у рейтингу компаній-продавців комерційного автотранспорту в Україні. На вітчизняному ринку було реалізовано 104 вантажних та вантажопасажирських фургонів марки – це наполовину більше, ніж торік за такий самий період. За своїми показниками в сегменті LCV компанія поступилася лише Renault.

Легкі автомобілі комерційного призначення Fiat в України представлені досить широко. Покупцям пропонується модель Ducato у різних виконаннях (від 690 тисяч гривень), Fiorino Combi (вантажопасажирський фургон, від 310 тис.), Fiorino Cargo (вантажний фургон, від 265 тис.), Doblò Cargo Corto (вантажний фургон, від 307 тис.), Doblò Combi Corto (вантажопасажирський фургон, від 395 тис.).

В принципі, у затребуваності «фіатівських» фургонів в Україні нічого дивного немає. Fiat Professional – один з лідерів європейського ринку LCV вже багато років.

На жаль, протилежна ситуація з легковими автівками Fiat. В цьому сегменті компанія посіла лише 28-му сходинку зведеного рейтингу продажів в Україні. Володарями автівок італійської марки стали всього 22 людини – на 35% менше у порівнянні з жовтнем 2015 року і на 40% менше, ніж було продано у вересні цього року.

Утім, легкова модельна лінійка Fiat представлена досить непогано. Українським покупцям пропонуються практично всі версії Fiat 500, у тому числі кроссовер 500X та універсал 500L, а також седан Tipo, універсал Qubo, мінівен Doblò.

Завантаження...

Напишіть відгук

Scroll to top