Архіви

В Україні стартував продаж нового купе-кросовера Mitsubishi Eclipse Cross

19 квітня 2018 року компанія Mitsubishi Motors офіційно представила в Україні свою новинку сегменту компактних SUV – повністю новий Mitsubishi Eclipse Cross, який приєднався в модельному ряду до кросоверів ASX і Outlander.

На ньому першому автовиробник випробував свою нову стратегію репозиціонування. Це автомобіль з новітніми технологіями і молодіжним дизайном. Новий динамічний силует демонструє спортивність моделі. Завдяки інноваційній технології фарбування корпус виглядає насичено і яскраво, особливо в червоному кольорі.

У Mitsubishi Eclipse Cross встановлена ​​комплексна система стабілізації S-AWC (Super-All Wheel Control), яка забезпечує упевнений рух по різних поверхнях. Вона поєднує в собі електронний повний привід і фірмову систему управління вектором тяги (AYC), що точно розділяє крутний момент.

Залежно від дорожніх умов водій може вибрати один з режимів: Auto, Snow або Gravel. Автомобіль став першим в Україні з системою Mitsubishi Connect. Для зручності керування системами мультимедіа вперше застосований окремий сенсорний екран.

Ще одна “фішка” моделі – проекційний дисплей перед очима водія, який постачає йому важливу інформацію про рух автівки. Система кругового огляду з 4 камерами допоможе паркуватися в тісних місцях і не тільки.

На українському авторинку Eclipse Cross доступний в трьох варіантах оснащення з абсолютно новим турбованим агрегатом з 4 циліндрами, об’ємом 1,5 літра, що поєднується як з 6МКПП, так і 8-ступінчастим “автоматом”.

Ціна купе-кросовера стартує від 681 200 гривень.

Джерело: Ем Ем Сі Україна

Напишіть відгук

Scroll to top