Архіви

В Україні стартував прийом замовлень на електрокросовер Jaguar I-Pace (X590)

Від сьогодні, 6 жовтня 2017 року, в Україні в дилерських центрах стартував прийом замовлень на Jaguar I-Pace (X590), який надійде у продаж в кінці наступного року.

Це перший повністю електричний кросовер бренду, виготовлений на базі концепту, володар унікального інтер’єру і екстер’єру, видатних динамічних характеристик.

Ціни і подробиці для українського ринку ще не відомі. Поки можна лише забронювати автомобіль, зробивши передоплату в розмірі 30 тис. грн. без ПДВ. 750 попередніх замовлень на модель вже розміщені по всьому світу.

Що ми знаємо про новинку сьогодні?

Jaguar I-Pace (X590) – середньорозмірний 5-місний спортивний кросовер з компактним легким електромотором потужністю 300 к.с. і 400 к.с., що видає 700 Нм крутного моменту. I-Pace розганяється до 100 км/год за 4,2 с і 5,8 с відповідно, може набрати максимальну швидкість 200 км/год.

Оснащений системою інтелектуального повного приводу, літій-іонною АКБ у 90 кВт, яка за півтори години заряджається на 80%, до її повної розрядки автівка встигає проїхати 545 км.

Нагадаємо, що згідно зі стратегією Jaguar Land Rover c 2020 року, кожна нова модель буде електрифікована, що означає випуск повністю електричних, гібридних або напівгібрідних автомобілів. Jaguar I-Pace (X590) – один з перших кроків у цьому напрямку.

2016 Jaguar I-Pace Concept

Джерело: «Виннер Імпортс Україна», офіційний дистриб’ютор автомобілів jaguar, Land Rover в Україні

Фото від виробника

Залишити коментар

Scroll to top