Архіви

В Україні стартували продажі мінівена Citroen SpaceTourer

На автомобільний ринок України вийшов Citroen SpaceTourer. Мінівен може стати добрим варіантом для корпоративного бізнес-шатла або для великої родини. SpaceTourer пропонується у 3 варіантах довжини, отримав економічний дизельний двигун з автоматичною КПП та забезпечує, як повідомляють у автовиробника, максимальний рівень комфорту.
Citroen SpaceToure - салон

Citroen SpaceToure – салон

Отже, Citroen SpaceTourer доступний в кузовах довжиною 4,60, 4,95 та 5,30 м. Остання версія надійде у продаж влітку. Мінівен має ширину 1,92 м і висоту 1,90 м. У поєднанні з електрогідравлічним рульовим управлінням, новинка показує себе дуже маневреною.

Серед оснащення автівки варто відзначити бесключовий доступ у салон, електропривід зсувних бічних дверей, безконтактне відкривання дверей по руху ногою, проекційний head-up дисплей, систему дублювання екрану смартфона Mirror Screen, систему моніторингу сліпих зон дзеркал, систему розпізнавання дорожніх знаків і багато іншого.

Citroen SpaceToure – салон

Нова навігаційна система CONNECT NAV пропонує покращений інтерфейс і більш докладні карти, масштабування карти двома пальцями, об’ємні 3D-зображення, голосове управління рядом функцій.

Адаптивний круїз-контроль дозволяє підлаштувати швидкість автомобіля під швидкість транспортного засобу, яке рухається попереду. Система може автоматично сповільнювати автомобіль до швидкості у 20 км/ч.

Двигун, а це дизель HDi 150, відповідає екологічним нормам Euro 5. Трансмісія – “механіка” або коробка-автомат. Коштує SpaceTourer від 690 700 гривень.

Фото – Citroen

Залишити коментар

Scroll to top