В Україні швидко зростає попит на моделі Great Wall

В останній місяць осені власниками автівок марки Great Wall в Україні стали 65 чоловік. Це, об’єктивно кажучи, небагато. Китайський автовиробник посів лише 25-ту сходинку зведеного рейтингу країни, але справа в тому, що попит на його моделі зріс у порівнянні з листопадом 2015 року у 4 рази!
Great Wall H3

Great Wall H3

Гаразд, минулий рік був провальним для більшості автокомпаній, які працюють в Україні, оскільки відбувся обвал автомобільного ринку. Сьогодні криза минула і реалізація зростає одинадцятий місяць поспіль майже у всіх брендів.

Однак продажі Great Wall зросли не тільки у порівнянні з минулим роком. У жовтні 2016-го реалізація моделей марки становила лише 32 машини на всю країну, тобто у листопаді попит збільшився удвічі. Крім того, наразі бренд є найуспішнішим серед китайських автовиробників. У решти справи досить кепські.

Що сьогодні пропонує Great Wall своїм клієнтам? Згідно інформації на офіційному сайті марки, це п’ять моделей: седан C30 (від 273 тис. гривень), два кросовера – M4 (від 330 тис.) та H3 (від 536 тис.), а також пікап Wingle 6 (від 512 тис.).

Крім того, автовиробник постачає на наш ринок комерційні автомобілі на базі пікапу Wingle 5. Мова йде про рамне автошасі з системою повного приводу (від 475 тис.) та про невелику бортову вантажівку (від 500 тис.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *