Архіви

В Україні швидко зростає попит на кросовери

У цьому році в Україні відзначається збільшений попит на моделі класу SUV. Продажі кросоверів і позашляховиків в країні виросли у порівнянні з 2015 роком на 55%, повідомляє AUTO-Cоnsulting. Сьогодні майже кожен другий новий автомобіль, проданий на українському авторинку – це представник сегменту SUV.
2016 Kia Sportage

2016 Kia Sportage

Найбільш популярними кроссоверами є KIA Sportage, Renault Duster, Toyota RAV4, Nissan Qashqai, а також і Hyundai Tucson. Причому Sportage – це бестселер в Україні серед легкових авто усіх класів.

У преміум-сегменті найпопулярнішими кроссоверами є представники Великої німецької трійки – Audi Q5 і Q7, BMW X5, а також Mercedes-Benz GLE. Серед інших брендів варто відзначити популярність японського Lexus RX.

2017 Jaguar F-Pace

2017 Jaguar F-Pace

Крім того, як повідомили Автомобільним новинам в офіційному представництві марки Jaguar, в Україні дуже непогано стартував кросовер F-Pace, який тільки-но в травні офіційно потрапив на вітчизняний ринок.

Нагадаємо, що в 2017 році у нас в країні очікується кросовер Mini Countryman нового другого покоління. У автовиробника дуже розраховують на цю модель і вважають, що вона істотно підвищить інтерес покупців до марки.

Фото – Dacia, KIA и Jaguar

Leave a Reply

Scroll to top