Авторинок

В Україні розпродають кросовери Honda CR-V попереднього покоління

В українському офісі компанії Honda повідомили про початок фінальної розпродажі кросовера CR-V попереднього покоління. Знижки на модель вельми відчутні. Незабаром в Україну надійде Honda CR-V нового покоління.

Спеціальні ціни на CR-V 2016 року справді можуть залучити покупців. У доларовому еквіваленті знижка становить $ 3500, тобто більш, ніж 10% від вартості кросовера або 92-93 тисячі гривень.

Honda CR-V нового покоління

Таким чином, з урахуванням особливої пропозиції Honda CR-V на сьогодні продається в Україні за ціною від $ 30500 (від 800 тис. грн.). Покупці зможуть вибирати з 4 варіантів комплектації. До слова, знижка на версію Sport і зовсім становить $ 3700.

Що стосується Honda CR-V нового покоління, то кросовер офіційно представлений ще в минулому році, але тільки зараз модель почала надходити на європейські ринки.

На даний момент поки невідомі ні ціни на новинку для України, ні її комплектація, ні конкретні терміни початку продажів.

Відзначимо, що “п’ята” CR-V отримала в силову лінійку 190-сильний турбований двигун. У автовиробника також повідомили, що для кроссовера розробляється 7-місцева версія.

У 2016 році Honda CR-V стала найпопулярнішим кросовером в світі.

Фото – Honda

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top