В Україні презентовано стратегію розвитку інфраструктури до 2030 року

В Україні презентовано національну стратегію розвитку інфраструктури до 2030 року. Проект під назвою Drive Ukraine 2030 був представлений на засіданні Кабінету Міністрів. Згідно з проектом на реалізацію інфраструктурних проектів розраховують залучити 60 млрд доларів інвестицій.

Міністр Володимир Омелян оптимістично виступає за модернізацію інфраструктури і створення абсолютно нових продуктів. Якщо стратегія отримає конкретне втілення, то в країні постоять два заводи з виробництва електромобілів.

До 2030 року в Україні повинні з’явитися енергогенеруючі дороги, 10 швидкісних автобанів, причому будівництво першої коцессіонной дороги заплановано на наступному рік. Травматизм на дорогах хочуть знизити на 90%.

Заплановано створення від 100 комплексів автоматичного вантажного контролю, повне оновлення рухомого складу залізниць (локомотивів, вагонів) і запуск поїздів, які будуть їздити зі середньою швидкістю 150 км/год.

Автопарк важкого вантажного транспорту буде радикально оновлений, з’являться комфортабельні авіалайнери замість маршруток для перевезення пасажирів.

Українська залізниця повинна увійти до п’ятірки кращих в світі за фінансовими показниками. У сфері морського транспорту запланований вхід українських портів в ТОП-100 найкращих з контейнерних перевезень, створення єдиного морського вікна, зниження тарифів, комфортна логістика.

Згідно Drive Ukraine 2030 в Україні має з’явитися не менше 50 працюючих аеропортів (зараз їх 19), сегмент low-cost повинен становити більше половини від усіх авіаперевезень.

Крім цього, якщо вірити стратегії, через Україну будуть проходити 5 з 11 гілок надхшвидкістного наземного транспорту Hyperloop, який з’єднає Азію, Європу, Північну і Південну Америки.

Прекрасні амбіційні плани …. Залишилося їх тільки втілити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *