В Україні помітно просів попит на автомобілі Ravon

Ще на початку 2018 року продажі автомобілів марки Ravon в Україні не могли не радувати. Бренд входив до першої десятка, а реалізація з місяця в місяць тільки зростала. Однак червень для узбецького автовиробника в Україні став справжнім розчаруванням.

У січні-лютому цього року у зведеному рейтингу автокомпаній на українському ринку Ravon був восьмим після послідовного зростання в 2017 році. Однак уже в березні компанія опустилася рядком нижче, а в квітні стала десятою. Результат травня – 17 місце.

За підсумками продажів в першому місяці літа Ravon зайняв лише 27 місце за даними асоціації Укравтопром. Дилери продали всього 43 автомобіля, що на 78% менше, ніж в червні минулого року і на 64% менше, ніж показник травня 2018-го.

Взагалі кажучи, падіння попиту на автомобілі дочірнього бренду концерну General Motors викликає певне здивування. Хоча Ravon і пропонує в Україні всього три моделі, це добротний продукт, який за критерієм “ціна-якість” є однією з кращих пропозицій на вітчизняному ринку.

Скажімо, міський хетчбек Ravon R2 сьогодні доступний за ціною від 198 450 грн. Для нової машини з автоматичною КПП – це цілком прийнятно, не кажучи про те, що Ravon R2 має прекрасний “родовід”. По суті, це перелицьований Chevrolet Spark попереднього покоління.

Хорошу ціну компанія просить і за два своїх седана. Ravon R2 (він же Chevrolet Cobalt) коштує від 259 035 грн., Ravon Gentra (Chevrolet Lacetti) – від 287 400 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *