Авторинок

В Україні діє спеціальна ціна для УАЗ 3909 “Комбі”

В офіційній дилерській мережі УАЗ в Україні з 24 травня по 30 червня 2018 року діє спеціальна пропозиція для популярного вантажопасажирського автомобіля УАЗ 3909 «Комбі». Його можна купити за 426 тисяч гривень, придбати в кредит або лізинг. Кількість акційних одиниць на складі обмежена.

Це 7-місцевий позашляховий практичний автомобіль вагонного типу з повним приводом вантажопідйомністю до 450 кг. Він має три одностулкові бічні двері і двостулкові двері ззаду. Ціна – найдоступніша в комерційному сегменті.

УАЗ 3909 універсальний, витривалий, підійде для будь-яких доріг, бездоріжжя і складних кліматичних умов. Їм перевозять і людей, і вантажі, його конструкція враховує всі нюанси фермерської роботи і ведення господарської діяльності.

При цьому салон досить зручний, – є розбірний столик, регульовані сидіння, вентиляційний люк, нове кермо, шумоізоляція, обігрівач.

Завдяки колісній базі, повному приводу, двоступеневій роздавальній коробці і потужному мотору УАЗ 3909 “Комбі” має гарну прохідність, може долати брід до півметра завглибшки.

Джерело:  УАЗ в Україні

Напишіть відгук

Scroll to top