В Україну прибула перша партія універсалів Kia ProCeed фото

В Україну прибули перші спортивні універсали Kia ProCeed

Версія GT-Line в кузові Shooting Brake обійдеться від 696 250 гривень.

Маркетингові дослідження показують, що споживачі стали більш практичними. Покупці, все частіше віддають перевагу саме таким автівкам, проте душе потребує ефектності. Таким компромісом стали моделі в кузові Shooting Brake – це такий собі спорт-універсал.

Зважаючи на потреби ринку, дизайнери студії Kia у німецькому Франкфурті розробили ProCEED. Місце створення новинки прямо вказує на основний ринок, на який вона розрахована – це Європа. Універсал замінив у лінійці тридверний хетч pro_cee’d.

Kia ProCEED трохи довший та нижчий за звичайний універсал CEED Sportswagon. Звісно, в його основі лежить та сама платформа K2, на якій розроблені інші дві моделі третього покоління цього сімейства.

При довжині колісної бази у 2650 мм спортивні універсали Kia ProCEED мають більше місця для пасажирів та вантажу, ніж у більшості авто зі спортивною стилістикою.

Об’єм багажного відсіку становить 594 літри. Це не дуже багато для звичайного універсала, однак для спортивного Shooting Brake доволі непоганий показник.

2019 Kia ProCeed фото
Спортивні універсали Kia ProCEED мають дійсно великий багажний відсік

В Україну наразі постачається версія ProCEED GT-Line з новим 1,4-літровим двигуном T-GDi Kappa потужністю 140 к.с. Мотор працює в парі з 7-ступінчастим дводисковим роботом.

У Європі для моделі доступні на вибір ще два двигуни – 1,0-літровий T-GDi, що видає 120 к.с., та дизельний агрегат.

Таким чином, в Україні сьогодні продається всі три представника нової лінійки. Хетчбек CEED обійдеться від 458 380 гривень, універсал CEED Sportswagon – від 420 535 гривен і спорт-універсал ProCEED – від 696 250 гривень.

Втім, наразі мова йде тільки про найдорожчу версію GT-Line. Скоріш за все, згодом в Україну завезуть і більш дешеві варіанти. Наприклад, CEED SW пропонується у трьох модифікаціях. Все залежатиме від попиту на модель. Українці люди практичні.

Зазначимо, що Kia ProCEED став непоганою більш дешевою альтернативою Mercedes-Benz CLA Shooting Brake. Німецький універсал коштує від 898 339 гривень.

Щоправда, CLA – це преміум-клас, навіть у базової дизельної версії потужність двигуна становить 180 к.с. До того ж MB пропонує аж 9 модифікацій спортивного універсала, у том числі і гарячий Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC Shooting Brake.

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *