В Україні стартували продажі нового Ford Focus:  від 486 100 грн

В Україні стартували продажі нового Ford Focus: від 486 100 грн

В Україні стартували продажі нового Ford Focus. Модель доступна у трьох кузовах та у трьох комплектаціях. Початкова ціна – від 486,1 тис. гривень.

Офіційний імпортер Ford  в Україні повідомляє про старт продажів довгоочикуванного повністю нового Ford Focus, що є найтехнологічнішою версією моделі за всі часи.

Автомобіль пропонується у варіантах 5-дверного хетчбека, 4-дверного седана або універсала.

Новий Ford Focus — перша у світі модель на базі нової платформи C2, що покращує рівень захисту при зіткненнях, аеродинаміку, економічність, місткість салону без впливу на зовнішні розміри.

Вже в базовій комплектації передбачені система вибору режимів керування та незалежна задня підвіска з ізольованим підрамником.

Жорсткість на кручення збільшена на 20%. Вперше використана на Focus технологія регулювання жорсткості незалежної передньої та задньої підвісок.

Емоційний дизайн екстер’єру поєднаний з кращою в класі аеродинамікою та просторим якісним інтер’єром.

Силова лінійка

Лінійка двигунів 2020 Ford Focus включає бензиновий EcoBoost потужністю 125 к.с. та об’ємом 1.0 л, що агрегатується з новою інтелектуальною 8-ступеневою автоматичною трансмісією.

Також доступний 1,5-літовий 120-сильний мотор з 6-ступеневою “механікою” або “автоматом”, та дизельний економний агрегат EcoBlue об’ємом 1,5 л.

Комплектації та ціни

Модель доступна у трьох комплектакціях: Trent – від 486 100 грн, Trend Edition – від 561 500 грн і Business– від 592 300 грн.

Можна замовити версію Active.

За 10 останніх років в Україні було продано більше 16 тисяч Ford Focus.

Автомобіль виробляють на підприємстві Ford у м. Саарлуї (Saarlouis), Німеччина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *