Авторинок

В Україні діють спеціальні пропозиції для трьох моделей Porsche

Porsche в Україні пропонує спеціальні умови придбання Macan, Cayenne та Panamera 2019 модельного року із вигодою до 15%.

Особлива святкова пропозиція поширюється на обмежену кількість і діє до кінця року або до повного продажу визначеного переліку автомобілів. Також пропонуються лізинг та кредитування за програмами Porsche Лізинг та Віннер Фінанс.

Porsche Macan у комплектації Life Package можна придбати з вигодою до 12%. До пакету входять рейлінги на чорному даху, система допомоги при паркуванні з камерою заднього виду, підігрів керма та електрорегулювання сидінь по 14 напрямам з функцією збереження індивідуальних налаштувань, 19-дюймові колеса Macan Sport та 18-дюймове запасне колесо.

На покупці Porsche Cayenne у комплектації Winner Package можна заощадити до 290 тис. грн. Пакет включає металізовану емаль у трьох кольорах на вибір, системи закриття дверей, кругового огляду, регулювання жорсткості амортизаторів та запасне колесо на 20 дюймів.

Швидкі та потужні Porsche Panamera GTS (460 к.с.) і E-Hybrid (462 к.с) пропонуються з із вигодою до 4.5 % та 15% відповідно.

Базові ціни Macan, Cayenne і Panamera в Україні складають від 1 762 815 грн, 2 282 500 грн та 2 537 505 грн відповідно.

Джерело: Porsche в Україні

Напишіть відгук

Scroll to top