В США відбулася прем’єра надпотужного купе Polestar 1 від Volvo

“Заряджене” купе Polestar 1 після дебюту на Женевському автосалоні 2018 року вирушило у світовий тур. Прем’єра стильної новинки в США відбулася на автовиставці в Пейбл-Біч.

Це дуже важлива подія для нового бренду Volvo з урахуванням того, що Сполучені Штати є на даний момент найбільшим ринком для скандинавського виробника. Зокрема близько 200 покупців із США вже внесли аванс для придбання гібридного автомобіля.

Polestar 1, який спочатку планувався як Volvo S90 Coupe, має надійти у серійне виробництво в середині 2019 року на новій фабриці, розташованій в китайському Ченду.

У перший рік буде зібрано близько 500 купе, але обсяги будуть зростати. До речі, на цьому ж автозаводі будуть виробляти Tesla 3, яка стане конкурентом майбутній Polestar 2, та Model X – головний суперник Polestar 3.

Polestar 1, повторимося, є гібридом. Чотирициліндровий 2,0-літровий бензиновий двигун з турбонаддувом разом з двома електромоторами видають разом до 600 к.с. потужності.

Водночас, купе може стати рекордсменом серед гібридних автівок за запасом автономності на електротязі. Очікується, що на одних електромоторах купе зможе подолати до 93 миль (150 км).

Приблизна вартість Polestar 1 становить 155 000 доларів США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *