Архіви

В інтернет потрапили перші чіткі фото нової Opel Insignia

Після численних шпигунських фото замаскованої Opel Insignia нового покоління, які упродовж поточного року з’являлися у Мережі, автомобільним папараці таки вдалося сфотографувати новинку у нормальному вигляді без будь-якого захисного камуфляжу.
2018 Opel Insignia Sports Tourer

2018 Opel Insignia Sports Tourer

До камер потрапила нова Insignia в кузові універсал. Знімки дуже чіткі. А той факт, що новинку «зафіксували» посеред дня у центрі міста, скоріш за все, свідчить, що автовиробник не дуже її приховує. Причому шпигунам трапилася в очі «заряджена» OPC-версія.

Opel Insignia наступної генерації вироблятиметься у кузовах седан (Insignia Grand Sport), універсал (Insignia Sports Tourer) і крос-універсал (Insignia Country Tourer).

Раніше повідомлялося, і це добре видно на останніх фото, що новинка помітно більша за попередню модель. Офіційних даних поки що немає, але інсайдери стверджують, що «друга» Insignia стане довшою чи то на 55 мм, чи то на 150 мм. Колісна база збільшиться на 92 мм.

Видання Auto Express стверджує, що новий флагман марки Opel зможе скласти конкуренцію не тільки Volkswagen Passat, а й представникам преміального сегменту – BMW 3 Series, Audi A4 та Mercedes-Benz C-Class.

Офіційно вже повідомлено, що на нову Insignia поставлять інноваційні матричні фари, які не тільки потужні, а й здатні адаптуватися під різні дорожні умови.

Тут британські журналісти підготували невелику підбірку рендерів та шпигунських відео Vauxhall Insignia (під цією маркою Opel продає свої автівки у Великій Британії).

Публічний дебют нової Opel Insignia запланований на березень 2017 року. Новинку представлять на мотор-шоу в Женеві.

Напишіть відгук

Scroll to top