Архіви

В інтернет потрапили чудові шпигунські знімки нового «Гелендвагена»

До камер фотошпигунів потрапив досерійний прототип позашляховика Mercedes G-Class наступного покоління. На відміну від більшості знімків автомобільних папарацці, ці фото нового «Гелендвагена» (W464) сміливо можна використовувати як заставку на комп’ютері.

Легендарний «Гелік» за весь час свого перебування у виробництві, а це майже 40 років, не дуже змінився. Модель, звісно, оновлювали і не одноразово, але принципово конструкція «Гелендвагена» не змінювалася. Нове покоління моделі, хоч и матиме фірмові “квадратні” риси дизайну, з технічного боку буде зовсім іншим.

Наступний G-Class будується на новій платформі. Деякі джерела повідомляють, що завдяки новій архітектурі «Гелендваген» стане легшим чи не на 408 кг. Це, скоріш за все, перебільшення, але позашляховик дійсно суттєво скине масу, що позитивно позначиться на витраті пального і, взагалі кажучи, на ефективності двигунів. До речі, до його силової лінійки має увійти нова дизельна «шістка» потужністю 313 к.с.

Новий G-Class отримає суттєво перероблену підвіску, яка забезпечить «комфорт і стабільність». Крім того, новий «Гелік» на 100 мм ширше за попередника. Простору у салоні стане більше, але зовні, повторимось, позашляховик залишиться «квадратним».

Дебют новинки має відбутися наступного вересня на мотор-шоу у Франкфурті. У продаж новий «Гелендваген» надійде у 2018 році.

2018-mercedes-g-class-spy-photo
2018-mercedes-g-class

Фото: Automedia

Залишити коментар

Scroll to top