В європейський сегмент невеликих SUV входять Ford, Toyota, Jeep і Skoda

В європейський сегмент невеликих SUV входять Ford, Toyota, Jeep і Skoda

Сегмент SUV масового ринку Європи зростає настільки швидко, що ключові його гравці, такі як Ford і Jeep, подвоюють свої модельні пропозиції. Skoda і Toyota також не залишаються осторонь.

У минулому році сегмент міні кросоверів, який як і раніше очолює Renault Captur, за темпами зростання поступився тільки електромобілям: продажі склали 1,83 млн одиниць або +37%.

За даними аналітиків ринку JATO, нові моделі, такі як Volkswagen T-Roc, Citroen C3 Aircross і Seat Arona (на фото), прекрасно стартували на ринку та швидко увійшли в першу десятку.

За прогнозами аналітичної компанії LMC Automotive в 2019 році обсяг продажів невеликих SUV в Європі в 2019 році збільшиться до 1,99 млн, а в 2020 році – до 2,16 млн одиниць. Тобто випередить компактні кросовери.

Така тенденція не може ігноруватися масовими брендами. Так, в кінці цього року Ford представить кросовер під назвою Puma. Він приблизно співмірний з EcoSport, але як очікується, буде виглядати більш спортивно.

Puma, довжина якої становить близько 4 200 мм, забезпечить перехід між меншим EcoSport (довжина – 4 017 мм) та більшим Kuga (4 613 мм).

Також в європейському сегменті міні SUV планує подвоїти свою присутність Jeep. До 2022 року під цим брендом буде випущений кросовер, що посяде в модельній лінійці нижче Renegade.

Свою модель в швидкозростаючу нішу додала Skoda. Йдеться про нещодавно представлений кросовер Kamiq.

Очікується, що і Toyota випустить для Європи невеликий SUV, який буде знаходиться під компактним C-HR.

Джерело: Automotive News Europe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *