Архіви

В грудні стартує прийом замовлень на великий кросовер SEAT Tarraco

Попередні замовлення на SEAT Tarraco можна оформити вже в грудні 2018 року. У продаж середньорозмірний кросовер надійде на початку наступного року, повідомляє автовиробник.

Дилери компанії SEAT розкриють книги замовлень на новітній кросовер Tarraco наступного місяці. Перші поставки найбільшого SUV у лінійці іспанського бренду відбудуться на початку 2019 року.

Tarraco – найбільший з трьох кросоверів, які сьогодні пропонує SEAT. Крім нього, компанія досить успішно продає моделі класу SUV Ateca і Arona.

Для великого кросовера SEAT запропонував 5- або 7-місне виконання, передній або повний привід, 6-ступінчасту механічну або 7-діапазонну преселективну трансмісію (робот DSG). До силової лінійки увійшли 4 двигуна: два бензинових (150 та 190 к.с.) та два дизельних (також 150 та 190 к.с.).

SEAT Tarraco в грудні буде доступний для замовлення


Ціни на Tarraco наразі не оголошені, однак можна очікувати, що його вартість лежатиме у такому ж діапазоні, що й суміжна модель – Skoda Kodiaq, тобто десь від 30 тисяч доларів в еквіваленті.

Автовиробник має небезпідставні сподівання, що Tarraco, як раніше Ateca, суттєво підніме продажі марки. Зокрема, у поточному році SEAT вже встановив власний рекорд. З січня по жовтень компанія продала майже 450 тисяч автівок. Значний внесок в цей показник зробили саме кросовери.

Кросовер вироблятимуть у Німеччині на автозаводі материнського концерну Volkswagen у Вольфсбурзі.

Джерело: SEAT

Залишити коментар

Scroll to top