Улюблені марки українських автовикрадачів

Автомобілі марок Toyota, ВАЗ і ЗАЗ названі тими, що найчастіше викрадають в Україні, згідно з даними департаменту карного розшуку Національної поліції.

Природно, що недорогі автівки ВАЗ і ЗАЗ користуються попитом у автовикрадачів не завдяки своїй цінності, а через запчастини та комплектуючі. Викрадені автомобілі йдуть на розбирання – розпродаються по частинам або здаються в металобрухт.

Варто відзначити два відносно приємних моменти: викрадень стало на чверть менше за підсумком першого півріччя, а автомобільні крадіжки стали частіше розкривати. Всього за 6 місяців 2017 року було зафіксовано 2 689 автоугонів. Для порівняння: за аналогічний період 2017 го було викрадено 3 461 автівок.

Якщо вірити статистиці, найчастіше автомобілі викрадають у Києві та Київській області, а також в Одеській, Дніпропетровській і Запорізькій областях.

Крім трьох згаданих марок-лідерів автоугонів в Україні в цьому році у злочинців стали більшою популярністю користуватися також автомобілі марок Range Rover (+9%), Lexus (+8%) і Honda (+4%).

На фото вгорі – Toyota Camry

Джерело: espreso.tv.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *