Український дизайнер представив проект електрокросовера на базі ЗАЗ-970

Автомобільний дизайнер з України Костянтин Ніколаєв поділився придуманим їм Н-проектом. Йдеться про віртуальне зображення нового кросовера з електричною силовою установкою – Project 970, який створений на основі концепту мікровена ЗАЗ-970, спроектованого у 60-х роках минулого століття.

Через нестачу виробничих потужностей на Запорізькому автомобілебудівному заводі ЗАЗ-970 не був запущений у серійне виробництво, так і залишившись експериментальним зразком, проте тепер про нього згадали.

Модель нового електричного кросовера можна побачити поки лише на моніторі комп’ютера. Однак, розміри прототипу відомі. Його довжина становить 3890 мм, ширина – 1795 мм, а висота – 1810 мм.

К.Ніколаев уточнив, що його творіння призначене для використання в сільській місцевості, звідси – високий дорожній просвіт і пристойні ходові якості. Очікувати появи серійного автомобіля в найближчі роки, звичайно, не варто, але подивитися на нього і уявити, яким він буде в реальності – цілком можна.

Розробник створив два варіанти транспортного засобу – пасажирський і комерційний. Інтер’єр можна трансформувати. Крім знайомих елементів салону звичних «Запорожців», всередині автомобіля встановлені сучасна панель приладів і сенсорний мультимедійний екран.

Силова установка включає чотири електромотори, по одному на кожне колесо, тобто у автомобіля повний привід 4х4. Залежно від обсягу літій-іонних акумуляторних батарей, встановлених під капотом, запас ходу може скласти від 250 до 550 км.

Прототип кросовера на електротязі виглядає помітно й свіжо. Будемо сподіватися, що він, на відміну від свого невдачливого предка, коли-небудь з’явиться на дорогах України.

Джерело, фото: Auto24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *