Архіви

Український аналог Renault Twizy буде коштувати 150 тисяч гривень

Сьогодні на виставці «Мотобайк 2018» був представлений оригінальний електромобіль Rover Quick 2000 с компонуванням подібним Renault Twizy і вартістю всього 150 тисяч гривень.

Це 2-місцевий транспортний засіб з пластиковим кузовом і розташованими один за одним сидіннями, довжиною 2,30 м, шириною 1,19 м, вагою до півтонни. “Малюка” оснастили світлотехнікою, автомагнітолою, склоочисником і навіть камерою заднього виду.

А ось в силові агрегати йому дістався електромотор на 2 кВт в парі зі свинцево-кислотною АКБ на 45 А*год. Заявлений запас ходу – 70 км, а максимальна швидкість – 45 км/год. На зарядку доведеться витратити не менше 6 годин.

Оскільки це все-таки автомобіль, його треба реєструвати в сервісному центрі МВС і отримати номерний знак – як на будь-яку іншу автівку. А за кермо може сідати володар водійського посвідчення категорії «В».

Продаватися Rover Quick 2000 буде через мережу магазинів «Алло». 4-місцевий варіант Rover MK-1 з класичним компонуванням 4 двері і 4 сидіння також незабаром представлять і, що цікаво, обіцяна ціна – ті ж 150 тисяч гривень або близько того.

При тому, що двигун і батарея будуть потужнішими (остання – на 100 А*год), завдяки чому запас ходу складе 120 км, а максимальна швидкість – 50 км/год.

Джерело: AUTO-Consulting

Leave a Reply

Scroll to top