Дорожні новини

Українські поліцейські будуть їздити на Skoda Rapid

Компанія «Єврокар», офіційний дистриб’ютор автомобілів марки Skoda в Україні, виграла тендер на поставку транспортних засобів для Національної поліції.

Результати тендеру були оприлюднені на сайті системи державних закупівель Prozorro на початку цього місяця. Згідно з умовами «Єврокар» бере на себе зобов’язання до 22 грудня 2017 року надати для потреб Нацполіціі України чотириста автомобілів моделі Skoda Rapid Active 1.6MPI/81кВт разом із належним спеціалізованим обладнанням.

Цінова пропозиція «Єврокар» як учасника тендеру виявилася найвигіднішою. Вона склало 149 092 800 гривень, що нижче заявленої очікуваної вартості закупівлі у розмірі 151 800 000 гривен.

В результаті українські поліцейські отримають у користування якісний надійний і технологічний автомобіль, який є лідером в своєму компактному класі.

Новий Rapid має виразний дизайн, місткий багажник об’ємом 550 л (1490 л при складених задніх сидіннях) і повний набір сучасних систем безпеки. Це непогане поєднання ціни та якості.

Автомобіль оснащений 4-циліндровим 1,6-літровим бензиновим двигуном MPI потужністю 110 к.с. і 155 Нм крутного моменту, який забезпечує розгін до максимальних 195 км/год. При комбінованому циклі витрачає 5,9 л/100 км. Агрегатується з 5-ступінчастою МКПП або 6-ступінчастою коробкою-автоматом Tiptronic.

Джерело: ТОВ «Єврокар» – офіційний дистриб’ютор автомобілів Skoda в Україні

Фото – Skodа. На фото – Skoda Rapid 

Напишіть відгук

Scroll to top