Українська поліція охорони отримала нові автомобілі ZAZ SENS

Корпорація «УкрАВТО» виграла тендер на постачаня автомобілів ZAZ SENS Управлінню поліції охорони в Київській області. Днями, 8 грудня, ключі від дванадцяти новеньких Сенсів були урочисто передані особовому складу на території «Автомобільного центру Голосіївський» (дилера ZAZ).

Всі автівки отримали комплект необхідного додаткового оснащення, а кузова були оформлені в характерному кольорово-графічному стилі. Треба сказати, ZAZ SENS користуються попитом серед державних структур – обласних і сільських рад, медичних установ, військових частин. До автопарку Управління поліції охорони в Київській області з 2016 року входить 18 автомобілів.

Чому обирають ZAZ SENS? Перш за все, через ціну і вартості володіння. Плюс такі автівки пристосовані до дорожніх умов України і бензину невисокої якості, вони досить надійні і невибагливі в обслуговуванні.

Модель ZAZ SENS пропонується у нас в двох комплектаціях (Стандарт і Люкс), оснащена 70-сильним двигуном 1.3і 8V в парі з 5-ступінчастою механічною коробкою передач. Ціна стартує від 176,8 тис. гривень.

Джерело: AUTO-Consulting

Фото – Поліція охорони

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *