Архіви

Українська армія отримає вантажівки Богдан 63172 з двигуном від WeichalPower

Міністерство оборони України і корпорація «Богдан Моторс» провели випробування нової версії вантажного автомобіля Богдан (МАЗ) 63172 підвищеної прохідності, після чого було прийнято рішення допустити його до експлуатації в Збройних Силах України в особливий період.

Вантажівка отримала новий дизельний рядний 4-тактний 6-циліндровий 380-сильний турбомотор WP10.380E32 робочим об’ємом 9,726 л від компанії WeichalPower, що дозволило відмовитися від комплектуючих російського виробництва. Максимальна швидкість становить 85 км/год, а запас ходу – до 1 447 км.

Автомобіль обладнаний вантажною платформою в 27,5 м3 для перевезення до 11 тонн вантажу або 48 осіб на розкладних лавках, в кабіні є два місця для екіпажу плюс спальне місце. Є система регулювання тиску повітря в шинах, передпусковий підігрівач, лебідка з тяговим зусиллям 12 000 кгс і 60-метровий трос.

На такому транспортному засобі можна не тільки перевозити особовий склад і вантажі, але і з його допомогою буксирувати причепи з озброєнням і військовою технікою по будь-яких дорогах, в тому числі і в складних умовах бездоріжжя.

Джерело: Ukrainian Military Pages

Напишіть відгук

Scroll to top