У Volvo розповіли про особливості салону нового кросовера XС40

Головним недоліком компактних моделей є невеликий салон. Новий кросовер Volvo XС40, який зараз готують до офіційної прем’єри, напроти, матиме достатній простір для зберігання речей в салоні. Принаймні, так вважають у компанії Volvo Cars.

Довгоочікуваний XC40 має всі шанси стати лідером в сегменті компактних преміальних кросоверів. При його розробці фахівці вивчали поведінку жителів міст по всьому світу. Особливу увагу група дослідників приділяла збереженню та розміщенню речей в салонах.

Загальна стилістика інтер’єру кросовера, на нашу думку, буде аналогічною з дизайном салонів “старших братів” – XC60 та XC90.

Виявилося, що сучасні автомобілі доволі часто не виправдовують очікувань споживачів: телефони, що ковзають по консолі, пакети з фаст-фудів, які постійно загрожують перевернутися тощо.

Дизайнери Volvo спробували вирішити цю проблему. Наприклад, з дверей XC40 динаміки пробрали у приладову панель. Тепер в них досить місця для ноутбука, планшета або кількох пляшок з водою.

Конні Еве Бломм (Conny Ewe Blommé), старший менеджер по дизайну Volvo Cars:

При проектуванні тунельної консолі ми думали не тільки про створення приємного дизайну, а й про те, щоб підстаканники могли використовуватися за своїм призначенням, а для монет, карт або проводів для зарядки було досить спеціально відведених відсіків. Ми також подумали і про особливу зону для телефонів з можливістю бездротової зарядки і USB-портами.

В бардачок був доданий гачок з відкидною кришкою, що дозволяє закріпити невеликі сумки з покупками або їжею на винос. Під передніми сидіннями з’явилося досить місця для зберігання, наприклад, міні-планшета або інших дрібних предметів.

В салоні XC40 також є слоти для банківських і службових карт, які можна акуратно вставити в приладову панель і легко дістати, коли це необхідно. Спеціальний відсік для сміття можна швидко знімати.

Конні Еве Бломм додає:

У багажник автомобіля інтегрована система організації простору: панелі підлоги багажника можуть складатися вгору та слугують перегородками між вашими сумками і валізами, дозволяючи використовувати весь доступний обсяг простору без демонтажу підлоги. При натисканні кнопки електронний механізм складе задні сидіння, утворюючи рівну поверхню.

Розподілювач простору в багажнику XC40 оснащений двома гачками для кріплення господарських сумок та іншого багажу, що у поєднанні з чотирма додатковими гачками перетворює завантаження багажника в просте і приємне завдання. Крім цього, під панелями підлоги багажника розміщено потаємне відділення, яке замикається.

Volvo 40.1 Concept

2016 Volvo 40.1 Concept

Джерело – ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд.», офіційний імпортер Volvo Car Corporation в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *