У Volkswagen Atlas з’явиться великий електричний побратим


В електричної лінійці Volkswagen з’явиться повнорозмірний SUV з індексом ID.

Глава Volkswagen Герберт Дисс (Herbert Diess), говорячи про плани компанії, повідомив стартував проєкт повністю електричного великого кросовера. Таким чином, автовиробник нарощує свою ID-лінійку, причому досить активно.

Імовірно майбутній SUV отримає маркування ID.8 і буде співрозмірним з Volkswagen Atlas (на фото вгорі). Якщо плани автовиробника втіляться в реальність, то Volkswagen ID.8 може стати першим повністю електричним представником в ніші великих кросоверів.

Трохи раніше в компанії Volvo повідомили, що наступник флагмана XC90 буде повністю електричним і навіть отримає нову назву. Однак Volkswagen – це масовий бренд, а це значить, що й ціна на ID.8 може бути більш демократичною, ніж у великого шведського SUV.

Оскільки Atlas розроблявся для США, можна припустити, що його великий електричний побратим також буде орієнтований на американський ринок. Втім, забувати про Китай також не варто.

На даний момент в лінійці Volkswagen знаходяться дві повністю електричні моделі, розроблені на платформі MEB. Йдеться про хетчбек ID.3 і кросовер ID.4. Останній продається в США і коштує від $ 39,995. Це, до речі, на третину дешевше, ніж Volvo C40 Recharge, замовлення на який вже можна оформляти.

Чому ми вважаємо, що Volkswagen ID.8 буде націлений, перш за все, на США? Тому що тут попит на великі кросовери стабільно зростає з одного боку, а компанії-виробники все більше прагнуть до електрифікації своїх автомобілів – з іншого. Тенденція до «озеленення» спостерігається навіть в сегменті надпопулярних в США пікапів.

Оскільки Volkswagen Atlas порівняно непогано був сприйнятий американським ринком, хоча і не став бестселером, можна припустити, що й у великого Volkswagen ID.8 шанси в Північній Америці непогані.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.