У Toyota вважають випуск електричних кросоверів безперспективним

Виступаючи на автошоу в Нью-Йорку, глава північно-американського підрозділу Toyota Джек Холліс висловив сумніви щодо успішності електричних кросоверів в майбутньому. Такий висновок він зробив, грунтуючись на слабкому попиті на електричну версію Toyota RAV4.

Японська компанія однією з перших електрифікувала RAV4 ще на початку століття. Однак уже в 2012-му стало зрозуміло, що електрокросовер не надихнув покупців. Замість очікуваного прибутку, Toyota отримала збитки.

Зробивши «роботу над помилками», друге покоління RAV4 EV оснастили технологіями Tesla – електромотором на 154 к.с. і батареєю на 41,8 кВт год. Електромобіль RAV4 міг проїхати без підзарядки до 166 км. Однак на зарядження йшли години і навіть доба, що споживачів не влаштовувало.

Г-н Холліс висловив невпевненість щодо перспектив електромобілів і автономних транспортних засобів. Це, звичайно, не означає, що автовиробник відмовиться від самої ідеї електрифікації. У його плани входить випустити якусь електричну версію для кожної з моделей бренду до 2025 року.

Але електрифікація автомобілів сегменту SUV, як вважає топ-менеджер Toyota, себе не виправдовує. Одним словом, компанія не поспішає вплутуватися в гонку зі створення електричних кросоверів, особливо, якщо врахувати скромну частку електрокарів на світовому авторинку сьогодні.

На фото: Toyota RAV4 EV (2013)

Джерело: Автоцентр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *