Lexus Архіви

У світі продано 10 мільйонів автомобілів Lexus

У Lexus оголосили про продаж свого 10-мільйонного автомобіля. Ця, безумовно, видатна подія відбулася на тлі помітного посилення позицій преміального бренду компанії Toyota.

2018 рік, взагалі кажучи, був не просто дуже вдалим для Lexus, а найкращим в його 30-річній історії. Продажі склали майже 700 тисяч автомобілів, а попит зріс у порівнянні з 2017 роком на 4,5% – це досить багато у глобальному сенсі.

Сьогодні бренду є що запропонувати покупцям, причому Lexus не стоїть на місці. Зайвим тому підтвердженням став новий кросовер компактного класу UX. Він уже виходить на світові ринки і, зокрема, вже продається в США.

2019 Lexus UX

У сучасній модельній лінійці марки тепер присутні кросовери з усіх сегментів, бізнес-седани і, звісно, розкішні спорт-кари.

Тільки в 2018 році Lexus представив ES нового покоління, серійну версію згаданого вище UX, оновлене купе RC в різному виконанні.

2019 Lexus ES

Говорячи про Lexus, не можна не сказати про його електрифіковані моделі. Бренд підняв їх продаж на абсолютно новий рівень.

Сьогодні автовиробник пропонує 11 модифікацій з гібридними силовими установками. Їх сумарний обсяг продажів наблизився до позначки півтора мільйона одиниць. Попит на зелені Лексуси зростає ще швидше, ніж на звичайні. У 2018 році – на 20%.

Напишіть відгук

Scroll to top