У Porsche заговорили про створення замінників бензину і дизельного палива

Компанія Porsche оголосила про бажання скоротити викиди вуглекислого газу автомобілями марки шляхом заправки двигунів внутрішнього згоряння замінниками бензину і дизпалива.

Сучасні технології дозволяють створювати таке альтернативне пальне не з сирої нафти, яке внесе свій вклад в скорочення глобального потепління. У деяких країнах в звичайний бензин і дизель вже додають біоетанол, тому Porsche вважає за можливе отримання рідкого палива з вуглекислого газу і води, яке дасть менше викидів, ніж звичайні викопні види палива.

По суті вуглекислота виділяється тільки при виробництві такого виду пального, отже, загальний вплив на клімат буде нейтральним, якщо не позитивним, впевнені в Porsche.

У компанії заявили, що в доступному для огляду майбутньому силові установки з двигунами внутрішнього згоряння, які працюють на видах палива, що стійко виробляється, будуть пропонуватися для спортивних автомобілів в якості оптимального рішення з точки зору продуктивності, ваги транспортного засобу і діапазону ходу.

У той  ж час німецький автовиробник визнає недосконалість своєї ідеї, особливо для забруднених міських центрів. Ідеальне рішення, на думку Йорга Кернера (Jörg Kerner), глави Porsche, – це поєднання екологічно безпечного палива з плагін-гібридною силовою установкою, що забезпечить одночасно типовий для Porsche драйв і екологічність.

Альтернативні види палива, що стійко виробляється – це швидкий спосіб скоротити рівень викидів CO2 автомобілями бренду. Наступний крок – створення відповідних двигунів.

Джерело: Motor 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *