У Porsche 911 ніколи не буде повністю електричної версії

Porsche поповнить свій модельний ряд електромобілями в найближчі роки, але серед них не буде батарейної версії моделі 911, заявив глава компанії Олівер Блюм на щорічній звітній конференції, пише Motor 1.

Задньопривідні спорткари випускають з 1963 року, тому логічно очікувати, що їх переведуть на електропривод, але, схоже, не Porsche 911: повністю електрична версія легендарної моделі не планується.

Гібридну модифікацію для 911 наступного покоління, яке вийде в цьому році, також можна поки не чекати. Вона з’явиться у середини життєвого циклу автомобіля нової генерації – в середині 2020 року, коли модель пройде рестайлінг.

Якою саме гібридною силовою установкою оснастят 911-ий Порше, сьогодні невідомо. У компанії відзначають, що буде “спеціальна кнопка” для доступу до електроенергії.

Свої плани з електрифікації Porsche реалізує на інших моделях. Так, в наступному році німецький автовиробник представить серійну версію на базі концепту Mission E -електрокар з обіцяними запасом ходу в 483 км (300 миль) і віддачею в 608 к.с.

718 Boxster і 718 Cayman також, можливо, отримають повністю електричні версії.

Зауважимо, що і в BMW не так давно говорили, що у них ніколи не буде передньопривідних автомобілів. Сьогодні вийшло ціле сімейство, і є спеціально розроблена для приводу FWD платформа.

На фото: Porsche 911 GT3 RS (2019)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *