Архіви

У популярного фургона Ford Transit Custom з’явилася нова економічна версія

Фургон Ford Transit Custom отримав нову економічну версію ECOnetiс. Запуск у виробництво відбудеться в кінці цього року, а на початку 2018 го вона почне надходити до замовників.

ECOnetic скорочує викиди вуглекислого газу до 148 г/км і витрачає всього 5,7 л/100 км, що на 6% ефективніше базової версії. Ця модифікація доступна для автомобілів серії 300 з короткою колісною базою і 105-сильним двигуном EcoBlue, унікальним регулюванням коробки передач і системою автоматичної зупинки і запуску мотору (Auto-Start-Stop), шинами з низьким опором коченню, інноваційною функцією контролю прискорення і обмежувачем швидкості на фіксованому рівні 100 км/год.

В кабіні водій знайде зручний просторий мобільний офіс з поліпшеним комфортом і ергономікою, а також можливість легко підключитися до опцій SYNC 3 або док-станції. Серед передових технологій варто відзначити Intelligent Speed ​​Assist, яка допомагає водіям залишатися в межах дозволеної швидкості, систему моніторингу сліпих зон (BLIS) і функцію попередження про рух в поперечному напрямку.

Transit Custom був найпопулярнішим в Європі в сегменті фургонів-однотонників у 2015-2016 роках, а в 2017-му знову лідирує: 86,4 тис. одиниць продано за 9 місяців. Запуск плагін-гібридної (PHEV) модифікації з нульовими викидами запланований на 2019 рік.

2017 Ford Transit Custom

Джерело: ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Ford в Україні

Фото – Ford 

Напишіть відгук

Scroll to top