Архіви

У поліції назвали дві головні причини ДТП в Україні

Найбільш поширеними причинами дорожньо-транспортних пригод (ДТП) в Україні с початку 2017 року є порушення правил маневрування та недотримання безпечної дистанції, повідомляє Національна інформаційна кампанія H-Road з посиланням Департамент патрульної поліції України.

Безвідповідальний підхід водіїв до маневрування став причиною більш ніж 33 тисяч ДТП – це становить 39% від загальної кількості автоаварій: постраждали 1815 людей, втратили життя – 115.

Зволікання безпечною дистанцією під час руху привело до 20 тисяч ДТП (24%). 783 чоловіка при цьому постраждали, 27 – загинули.

Хаотичний рух на дорогах – поширена причина ДТП

Перший заступник голови Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький назвав цю статистику дуже сумною. Він зазначив, що кількість ДТП внаслідок перевищення швидкості навіть була меншою, ніж автоаварій через порушення правил маневрування та недотримання безпечної відстані.

Що вважається маневруванням згідно Правил дорожнього руху? Це початок руху транспортного засобу, перестроювання автівки на іншу смугу, повороти, розворот, з’їзд з проїжджої частини, а також рух заднім ходом. Дуже важливими чинниками є дотримання правил розміщення автомобіля на дорозі та вищезгаданої безпечної дистанції.

ДТП

Наслідки ДТП

Дотримання останньої вимоги безпечного руху неможливо переоцінити в будь-якій дорожній ситуації і порі року. Однак особливе значення розумна дистанція має на мокрій або засніженій дорозі, не кажучи про ожеледицю. А зима прийде!

Джерело – Національна інформаційна кампанія H-Road

Напишіть відгук

Scroll to top