Citroen Навколо світу

У новому відео Citroën C3 демонструє видатну персоналізацію

Citroën продовжує телевізійну кампанію за участю C3. Вже доступне нове відео, в якому модель демонструє одну зі своїх сильних сторін – здатність до персоналізації.

Ерік Жюдор, французький актор, кінорежисер та комік, зняв відео ролик «Сержант». Цей кумедний відеопродукт є частиною міжнародної кампанії Citroën, що розпочата в цьому році та триватиме в наступному за підтримки пана Жюдора та його агенції.

Два ролики вже вийшли у 2019 році, цей новий – наступний, у якому бере участь бестселер бренду.

Компанія випустила Citroën C3 три роки тому, у листопаді 2016-го. Відтоді продано 720 тисяч автомобілів. Це цілком пристойний результат, що підтверджує успіх моделі.

У згаданому фільмі ми бачимо поліцейських, які шукають Citroën C3 сірого кольору. Однак 36 комбінацій не полегшують їх завдання. Автомобіль справді може похвалитися різноманітними варіантами для персоналізації.

Кампанія буде адаптована у багатьох країнах та розповсюджуватиметься спочатку у Франції з 1 грудня. Крім того, додатково до 20, 25 та 30-секундних версій фільму будуть розгорнуті друкована кампанія та пакет соціальних медіа.

Джерело: Citroën

Залишити коментар

Scroll to top