У нового Volvo S60 не буде дизельних версій

2019 Volvo V60
Уже 20 червня компанія Volvo представить “свою відповідь” BMW 3 серії і Audi A4. Йдеться про нове покоління седана S60. Що вже відомо про новинку, крім того, що у неї не буде дизельної версії?

Шведський автовиробник щосили розохочує автомобільну публіку тизерами нового Volvo S60, офіційна прем’єра якого намічена на наступну середу. Взагалі кажучи, нас цікавить, перш за все, дизайн корми, оскільки універсал Volvo V60 компанія вже представила на Женевському автосалоні-2018.

Чому шведи показали першим “вагон”, а не седан, напевно сказати складно. Можливо, тому що в Європі великим попитом користуються саме універсали. Втім, зараз про новий S60.

У силовій лінійці седана більше не буде дизельних двигунів, зате з’явиться гібридна установка. Тобто 2019 Volvo S60 запропонують на вибір покупців з одним з бензинових моторів – T3, T4 і T5.

На основі S60 також буде розроблена “гаряча” версія від бюро Polestar. Саме вона отримає комбіновану силову систему T8 потужністю понад 400 к.с. Остання сьогодні пропонується на співплатформених з седаном S60 кросоверах XC60 і XC90.

У продаж Volvo S60 наступної генерації надійде вже в наступному році. Очікується, що його початкова вартість буде в межах 35 тисяч євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *