Skoda Нагороди та рейтинги

У Німеччині вкотре високо оцінили Skoda Octavia і Superb з приводом 4х4

Читачі одного з найпопулярніших автожурналів Європи, видання Auto Bild Allrad, назвали дві моделі Skoda найкращими автомобілями з повним приводом.

У категорії легкових автомобілів з приводом 4×4 вартістю менше 40 тисяч євро німецькі читачі визнали найкращою повнопривідну Octavia. Флагман Superb 4×4 визнаний лідером в розділі моделей дорожче 40 тисяч євро, повідомляє офіційний сайт Škoda Auto.

Octavia вже перемагала в цій самій номінації Auto Bild в минулому році, а також в 2014 та 2015 роках. Superb виграв гран-прі в одинадцятий раз!

В сучасній історії Skoda серійне виробництво моделі з приводом 4×4 стартувало в 1999 році. Це був крос-універсал Octavia Combi. У 2002 році версію з приводом AWD отримав ліфтбек. У минулому році кожна дев’ята Octavia, продана в Європі, була саме у виконанні 4×4.

Що стосується Superb з технологією 4×4, то він був представлений у 2008 році. Попит на повнопривідний флагман на європейському континенті – високий. У 2019 році кожна четверта модель Superb була придбана з повним приводом.

За 20 років з конвеєра зійшло понад мільйон автомобілів Skoda з приводом на всі колеса. Сьогодні AWD-модифікації мають згадані Octavia і Superb та, звісно, кросовери Kodiaq і Karoq.

Цікаво, що перші повноприводні прототипи чеська автокомпанія розробила в кінці 30-х років минулого століття.

Залишити коментар

Scroll to top